Hakkımızda

2005 yılından bu yana temizlik sektöründe hizmet vermekteyim.

Kalite politikamız saygı, sevgi, ve işimiz sevme anlayışı ile kuruluşumuz üzerinde müşteri potansiyeli ile Öncelikli olarak İZMİR`in (Buca-Gaziemir ve Karabağlar) semtlerinde Ege ELİT Temizlik olarak hizmet vermekteyiz.
Bizim izlediğimiz kalite politikamızdan ödün vermeden işlerimizde azami dikkat, insanların bizlerden temizlik anlamında neleri beklediğini en gerçek anlamda bilen kalifiye güler yüzlü eğitimli personel çalıştırmak işe göre insan anlayışından ödün vermeden görevlerimizin amacına uygun olarak azamı titizlikle yerine getirmekteyiz. Çünkü her insan her işe uygun olmayabilir. Bu büyük müşteri potansiyelini sağlamakta bize yardımcı olan siz sayın müşterilerimize bu vesile ile ayrı ayrı teşekkürlerimi bir borç bilirim.

Biz Ege ELİT Temizlik olarak biliyoruz ki büyümenin sırrı ilk önce işini sevmek yaptığımız işe gerekli önemi vermek, insanlara layık oldukları gibi saygıyla davranmak, işini en iyi şekilde yapmak, disiplin kurallarının dışına çıkmamakta olarak yorumlayabiliriz.
BAŞARI’yı İlkelerimizden ödün vermeden kaliteli özenle hizmet vererek daha da büyümeye devam edeceğiz.

Sayın müşterilerimiz pek çok yerde, pek çok temizlik firması var gibi gözükse de temizlik ihtiyacınıza hijyen ve temizlik kalitesi olarak hitap edemeyebilirler bizler Ege ELİT Temizlik olarak sizin temizlik beklentilerinize en üst düzeyde hijyen anlamında temizlik hizmeti vermeye çalışmaktayız.

Saygılarımızla Ege ELİT Temizlik.

7/24 SİZLERLEYİZ

Sizin için servislerimiz ...

24 Saat Destek

24 Saat Destek

Bizlere bu (0232) 420 33 37 telefon numarası üzerinden 24 saat ulaşabilirsiniz...

E-Ticaret

E-ticaret Çözümleri

Güvenli ve hızlı bir şekilde kontrol edilebilen akıllı e-ticaret sistemlerimizle sizlere hizmet vermekteyiz.

İletişim

İletişim

Buca / İzmir

(0232) 420 33 37

info@egeelittemizlik.net