Poliklinik Temizliği

Hastane, klinik, sağlık ocağı ve poliklinik gibi sağlık kurumlarının temizliği, diğer temizlik alanlarının temizliğinden farklı ihtiyaçlara ve öneme sahiptir. Sağlık kurumları enfeksiyon tehlikesi ile karşılaşabilecek en riskli mekanlardır. Bu tür mekanlarda temizlik ve hijyen vazgeçilmez bir unsurdur.


Ege Elit Temizlik bünyesindeki deneyim sahibi temizlik personelleri, sağlık kuruluşları için temizliğin ve hijyenin önemini bilmekte ve buna göre hizmet vermektedir.


Gerek tıbbi atıkların toplanması, ayrıştırılması ve imha edilmesi, gerekse bu tür sağlık kurumlarında tüm ortamların temizliği ve %100 hijyen sağlanması son derece önemlidir.


Sağlık kuruluşlarında görev alacak temizlik personellerimiz, standart temizlik eğitimlerinin dışında enfeksiyon kontrolü, sıhhi temizlik ve ameliyat ekipmanlarının temizliği gibi farklı eğitimlerden geçirilmektedir.


Ege Elit Temizlik personeli, hizmet verdiği hastanelerde ve diğer sağlık kuruluşlarında, Sağlık Bakanlığı’nın yayınladığı güncel genelge doğrultusunda temizlik çalışmalarının yürütmektedir.


Temizlik personelimiz hastane ve sağlık kuruluşları temizliği konusunda, insan sağlığına zarar vermeyen temizlik kimyasalları ile bakteri ve virüs oluşumuna engelleyecek özel kimyasallar kullanarak sağlıklı ve hijyenik ortamlar oluşturmaktadır.


7/24 SİZLERLEYİZ

Sizin için servislerimiz ...

24 Saat Destek

24 Saat Destek

Bizlere bu (0232) 420 33 37 telefon numarası üzerinden 24 saat ulaşabilirsiniz...

Hakkımızda

Hakkımızda

Emin İlaçlama olarak, Dünya Sağlık Örgütü (W.H.O.) standartlarına uygun

İletişim

İletişim

Buca / İzmir

(0232) 420 33 37

info@egeelittemizlik.net